ідея

Створити громадський ресторан у форматі «Urban Space», що стане успішним прикладом об’єднання громади навколо спільної ідеї. Унікальність проекту у тому, що 80% прибутку ресторану направлено винятково на реалізацію громадських проектів.

Засновниками є 100 соціально активних людей, яких об’єднує ідея якісного розвитку міського простору.

Цілі

 • створення прозорого цільового фонду, призначеного для фінансування соціальних проектів та стартапів, спрямованих на розвиток міста
 • створення фізичного майданчику для активізації проактивного кластеру міста, що дає імпульс ініціативам та зберігає динаміку їх розвитку
 • об’єднання 100 людей практичного інтелекту, готових інвестувати у проект та розподіляти кошти на фінансування інших ініціатив

urban space

Сучасний формат на перетині різних міських середовищ. Ресторан, де можна не лише поїсти, а й організувати власну презентацію, обговорити ідеї, знайти однодумців. А ще почитати книгу або придбати щось у крамниці. Студія Urban Space Radio, медіа про сучасну культуру та урбаністику, також розташована тут.

Це своєрідне місце зустрічі пасіонаріїв – тих, хто вважає, що місто має бути комфортним для життя: зеленим, технологічним, відповідним до інтересів громади.

реалізація

100 засновників в рівних долях профінансували відкриття Urban Space 100. Ресторан працює та генерує прибуток, що спрямовується винятково на реалізацію некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська. Рішення про те, які проекти підтримати, приймають засновники ресторану.

Ідея громадського ресторану належіть платформі «Тепле Місто». Управління закладом здійснює компанія «23 ресторани».

Urban Space 100 було відкрито 27 грудня 2014 року.

Як це працює

Ресторан працює та генерує прибуток, який направляється винятково на реалізацію громадських проектів, що розвивають міське середовище Івано-Франківська.

Рішення про те, які проекти підтримати, приймають засновники проекту.

Операційне управління Urban Space 100 забезпечує управлінська компанія, яка при необхідності може змінюватись.

партнери

контакти

Urban Space 100
м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 19
066 633 88 82

Вікторія Кочерга  — арт-менеджер, організація подій
+38 067 341 2393
Інформація щодо організації
victoria.kocherha@23.ua або заповніть форму

Оксана Леськів — керівник ресторану
oksana.l@23.ua

Марта Гладка — координатор з розвитку програми Urban Space в інших містах
UrbanSpaceProgram@gmail.com

FAQ

 1. Як учасники долучалися до проекту?

  Для участі у проекті потрібно було отримати три позитивних рекомендації від інших учасників проекту, погодитись на відкриту участь у ньому та внести одноразовий благодійний внесок у розмірі 1000 доларів США

 2. Хто не міг бути співвласником ресторану?

  Співвласником ресторану не могла бути анонімна особа чи суб’єкт господарської діяльності, зареєстрований як юридична особа.

 3. Що таке «відкрита участь»?

  Погодившись підтримати проект, учасники погоджувалися на те, що їхня участь у проекті ставала відомою іншим. Зокрема, їхнє фото, прізвище та ім'я були розміщені на головній сторінці сайту проекту з-поміж інших засновників. Анонімна участь у проекті неможлива.

 4. Що буде, якщо проект себе вичерпає?

  Це може статись лише в разі настання неприбутковості проекту, що є маловірогідним. Тим не менш, управлінська компанія «23 Ресторани» гарантує забезпечення діяльності Urban Space 100 протягом мінімум двох років з моменту відкриття.

 5. Чи потрібно буде ще додатково щось фінансувати?

  Ні, цього не передбачається.

 6. Яким чином розподіляються прибутки?

  80% від чистого прибутку направляються винятково на громадські проекти з розвитку Івано-Франківська. Щокварталу безпосередньо у приміщенні ресторану відбуваються збори 100 засновників, які вирішують, на які проекти направляти зароблені за звітний період кошти. Рішення приймаються простою більшістю від загальної кількості фізично присутніх учасників на зборах.
  Решта 20% сплачуються управлінській компанії за здійснення управління проектом.

 7. Як проект Urban Space 100 пов'язаний з платформою "Тепле Місто"?

  Ідея громадського ресторану належіть платформі "Тепле Місто", яка займалася запуском цього проекту, проводила промо-кампанію з пошуку 100 засновників закладу, організовувала відкриття ресторану.
  Urban Space 100 - це самостійний проект. Рішення щодо меню, подій, наповнення крамничок приймає управлінська компанія. Рішення, які проекти профінансувати, приймають засновники ресторану.
  Платформа "Тепле Місто" адмініструє проект у питанні документообігу (ведення протоколів загальних зборів та укладання договорів з грантоотримувачами) та займається зв'язками з громадськістю.

 8. Якщо я хочу відкрити Urban Space в своєму місті?

  Платформа "Тепле Місто" працює над розвитком програми Urban Space Global, що передбачає відкриття закладів Urban Space в інших містах на умовах соціальної франшизи. Якщо ви маєте команду, яка готова втілити проект Urban Space у вашому місті, заповніть форму у розділі Франшиза

 9. Якщо я хочу організувати презентацію, прес-конференцію, лекцію, тренінг, майстер-клас в Urban Space 100?

  Ви можете провести подію з понеділка по п’ятницю, організація подій в суботу та неділю відбувається за запитом. Для того, щоб організувати подію, заповніть форму або напишіть нашому арт-менеджеру victoria.kocherha@23.ua
  Більш детальніше про організацію подій можна ознайомитись тут.

 10. Якщо мене цікавить робота в Urban Space 100?

  Заповнюйте анкету (з поміткою 'Хочу в Urban'), та очікуйте запрошення на співбесіду.