проекти

Ґрантова програма від Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська. На загальних зборах 4 рази на рік засновники Urban Space 100 приймають рішення, який із проектів отримає фінансування.

Завантажити заявку

Які проекти можуть подаватись?

Подаватися можуть некомерційні проекти, заповнені за рекомендованою формою, та які мають конкретний результат та цілі. Структура та етапи реалізації проекту мають бути чітко прописані. Тематика може бути різною, проте всі проекти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в м. Івано-Франківськ.

у разі перемоги вашого проекту на голосуванні, кошти будуть направлені на рахунок неприбуткової організації (громадська організація, благодійний фонд тощо). Тому, якщо ви не є учасником чи засновником такої організації, рекомендуємо знайти партнерську організацію, що реалізує схожі проекти, для оформлення документації. У Статуті організації повинно бути передбачено право отримувати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію проектів.

Як подати проект?

Проект на розгляд загальних зборів подається через одного із засновників Urban Space 100.

Зв'яжіться з одним із учасників Urban Space 100 та запропонуйте йому підтримати вашу ідею та подати проект на голосування для отримання фінансування. Рекомендуємо першочергово звертатися до одного із учасників із запропонованого списку навпроти, оскільки вони мають можливість розглянути ваш проект швидше, ніж інші.

Якщо ви надіслали запит учаснику і не отримали відповідь або отримали негативну відповідь, це не означає, що ви не можете звертатися до інших. Будьте зацікавлені знайти прихильника вашої ідеї серед одного із засновників ресторану і переконати його подати ваш проект на голосування.

В якому вигляді подати проект?

Для розгляду заявки заповніть форму з додатками. Надішліть документи учаснику з поміткою “Проектна заявка Urban Space 100”.

Обов’язковою умовою подачі проекту є коротке відеозвернення тривалістю до трьох хвилин, де автор презентує проект у довільній формі. Це - можливість звернутися до учасників Urban Space 100 та коротко розкрити суть проекту.

Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 3 хвилини.

Як обираються проекти?

Проекти обираються учасниками Urban Space 100 після попереднього обговорення їх на загальних зборах щокварталу. Учасники ознайомлюють інших із проектами-претендентами і шляхом голосування обирають ті, що будуть профінансовані. Urban Space 100 не викладає результати голосування та не коментує рішення учасників, а лише оголошує ті проекти, які отримали підтримку.

Які проекти не будуть підтримані

  • Проекти, що містять політичну або комерційну складову
  • Проекти, в яких передбачено більше 20% загального бюджету на гонорар чи оплату за адміністрування проекту

Терміни подачі проектів

  • На збори І кварталу - з 15 грудня до 15 січня
  • На збори ІІ кварталу- з 15 березня до 15 квітня
  • На збори ІІІ кварталу - з 15 червня до 15 липня
  • На збори ІV кварталу - з 15 вересня до 15 жовтня

Якщо у вас виникли запитання

Якщо у вас є запитання, надсилайте їх на адресу
UrbanSpaceProgram@gmail.com
(Важливо: ця адреса не працює для подачі проектів)

Завантажити заявку