28424230 786994941508995 7870314339649120157 o  1

Спільна мова

Триває 01.01.2018 - 31.12.2018

29 110 UAH

Головною причиною постійного відставання нашої освіти є катастрофічний стан володіння іноземними мовами тих вчителів, що викладають предмети, які або є основою, або є самі по собі об’єктом технічного прогресу та новітніх технологій. Тільки перебуваючи в безпосередньому контакті з колегами зі всього світу, вчителі інформатики та їхні колеги зможуть розуміти контекст і орієнтуватися в сучасних технологіях. Але їм потрібна допомога у вивченні англійської мови зі специфічною термінологією, що відповідає специфіці технологічної освіти. І організувати таке навчання можуть допомогти їхні колеги – викладачі іноземної мови.

Для того, щоб школа могла скористатися цією можливістю, викладачі англійської мови мають заповнити реєстраційну форму і пройти вхідне тестування. Відбиратися для участі будуть учасники з рівнем володіння англійською не нижче В1. Відібрані учасники проекту почнуть оволодівати методикою, за якою в освітньому центрі «YOLO» ось вже три роки готують ІТ-спеціалістів, але яка була модифікована для вчителів природничо-математичного циклу. Заняття будуть проходити у форматі щотижневих інтенсивів по три пари поспіль на базі Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти. Загальна тривалість навчання – 4 місяці. Після закінчення навчання і складання відповідного тестування, випускники курсів отримують сертифікати та посвідчення державного зразку про підвищення кваліфікації.

Головною умовою при відборі вчителів для участі в проекті, крім достатнього рівня володіння мовою, стане їхнє зголошення прийняти участь у Другому етапі проекту, що почнеться у вересні 2018 року, у рамках якого викладачі англійської мови, що пройшли навчання, мають набрати групи зі своїх 10-15 колег – вчителів інформатики, фізики, математики та інших – і протягом 4 місяців навчати їх за методикою, що їм передадуть на Першому етапі.