Canva   kids together in jumping competition

"Навчання поза стінами" в рамках Нової Української Школи

Реалізовано 01.02.2019 - 01.05.2019

25 500 UAH

«Навчання поза стінами» або outdoor learning є прогресивною і творчою методикою для навчання та розвитку дітей у молодшій школі. 

Впродовж лютого та березня 2019 року було адаптовано та протестовано окремі аспекти методології навчання поза стінами, відповідно до Державного стандарту НУШ та Типової навчальної програми за Шияном (за мовною, іншомовною та математичною галузями).

Результатом роботи стала збірка із 57 завдань та вправ для дошкільнят та першого класу НУШ, з математики, української мови та англійської мови. Усі завдання можуть бути виконані не лише в школах із власним садом чи на природі, але і на звичайному шкільному подвір'ї.

Було поширено інформацію щодо переваг впровадження елементів "outdoor learning" у першому класі НУШ серед вчителів молодших класів Івано-Франківська.

20 квітня 2019 року був проведений семінар для освітян з різних куточків України, під час якого ми поділились розробленими методиками та обговорили питання впровадження «навчання поза стінами» у навчальних закладах. Також збірка вправ є доступною онлайн на сайті.

Дізнатись більше