Canva   null  3

Reproductive Health - школа репродуктивного здоров'я

Триває 01.05.2019 - 01.07.2019

10 110 UAH

У наш час молодь отримує дуже багато неправдивого спотвореного уявлення про сексуальну освіту від батьків, друзів, в інтернеті та навіть у школах. Люди вступають у статеві стосунки доволі у ранньому віці, а знань про наслідки не мають. І саме це є причиною небажаної вагітності, яка закінчується її раннім перериванням.

Організатори мають на меті сформувати правильні знання про статеві стосунки, розвіяти міфи, пояснити що таке «статева зрілість», сформулювати важливість знань про згоду на секс, дати можливість молоді детальніше ознайомитись з методами контрацепції, щоби зменшити кількість небажаних вагітностей, ознайомити з профілактичними засобами проти інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Проект націлений на проведення просвітницьких заходів для школярів та студентів. Планується проведення просвітницьких лекцій у школах і коледжах Івано-Франківська. А також, лекцій у формі відкритого спілкування для студентів-медиків з досвідченими лікарями, які працюють у сфері репродуктивного здоров`я.

Дізнатись більше