Canva   null  3

Reproductive Health - школа репродуктивного здоров'я

Реалізовано 01.05.2019 - 01.07.2019

10 110 UAH

У наш час молодь отримує дуже багато неправдивого й спотвореного уявлення про сексуальну освіту від батьків, друзів, в інтернеті та навіть у школах. Люди вступають у статеві стосунки доволі у ранньому віці, а знань про наслідки не мають. І саме це є причиною небажаної вагітності, яка закінчується її раннім перериванням.

Організатори мають на меті сформувати правильні знання про статеві стосунки, розвіяти міфи, пояснити що таке «статева зрілість», сформулювати важливість знань про згоду на секс, дати можливість молоді детальніше ознайомитись з методами контрацепції, щоби зменшити кількість небажаних вагітностей, ознайомити з профілактичними засобами проти інфекцій, які передаються статевим шляхом.

За час роботи було проведено 43 лекції для школярів, 4 відкритих заходи зі спікерами, 2 тренінги у м. Львові, опубліковано 27 інформаційних постів, 3 афіші та 3 звіти. В результаті проекту автори донесли до школярів всю важливу інформацію, яку вони повинні знати про своє репродуктивне здоров’я, і відповіли на всі їхні запитання.

Восени автори будуть продовжувати проект і планують співпрацю з школами на офіційному рівні, щоб донести таку важливу інформацію до ще більшої кількості молоді. 

Дізнатись більше