Dsc 5344

Бізнес мікро-інкубатор

Реалізовано 31.01.2019 - 30.04.2019

22 000 UAH

Проект реалізовується соціальним підприємством  «ВДОМА», яке  зарекомендувало себе як вільний простір з цікавими подіями у Івано-Франківську. Тут охочі можуть організувати власний тренінг, лекцію, майстер-клас, виставки, гаражні розпродажі та ярмарки місцевих виробників\дизайнерів. Переважна цільова аудиторія «ВДОМА» - це мами з маленькими дітьми, ВПО, студенти та школярі, для яких гнучка форма зайнятості з різними формами підробітків є дуже затребуваною, адже працювати на повний робочий день часто  немає можливості. Протягом 2016-2018 рр. «ВДОМА» неодноразово проводили для них заходи та тренінги за бізнес-тематикою (самостійно чи на запрошення).

У 2018 році простір  «ВДОМА»  завдяки фінансовій підтримці Українського Католицького університету розпочав реалізацію проекту з розвитку спільноти самозарадних мешканців\ок міста шляхом знайомства, демонстрації потенціалу людей і оцінки попиту\цінових пропозицій на послуги та товари, що пропонують мешканці один-одному, що має на меті збільшити можливості, в першу чергу, для жіночого підприємництва.

У коворкінгу було стоворено безкоштовне робоче місце, яким можуть користуватися, люди, що не мають доступу до оргтехніки (поширено серед ВПО та студентів), мами з дітьми (часто вони не мають можливості працювати вдома, але можуть користуватись безкоштовною дитячою кімнатою в просторі «ВДОМА» і, поки дитина грається, вирішувати робочі питання).

За грантові кошти громадського ресторану Urban Space 100 було закуплено ноутбук та крісло для фінальної комплектації безкоштовного робочого місця.

 Дізнатися більше