20180920 120704

Будь помітним! Збережи життя!

Реалізовано 01.02.2019 - 01.08.2019

20 000 UAH

За даними ВООЗ, щороку майже 1,3 млн. людей гинуть в дорожніх аваріях, в день - більше 3 тис. осіб. Найчастішими причинами дорожнього травматизму є відсутність навичок поводження на дорозі та погана помітність в темну пору доби. Схожий проект був впроваджений в Данії. Його реалізація призвела до зменшення травматизму на дорогах на 85%.
У рамках проекту планується друк постерів, пам’яток пішохода та велосипедиста. Проводитимуться заходи направлені на профілактику аварій та травматизму (поширення світловідображаючих стрічок /браслетів серед цільової групи, забезпечення патрульних екіпажів світловідображаючими стрічками /браслетами та пам’ятками для посилення впливу роз’яснювальної роботи із мешканцями 1міста, які в темну пору доби пересуваються по проїжджій частині без засобів візуалізації.
Планується залучення активної молоді університету для проведення інформаційної роботи разом з патрульними в навчально-освітніх закладах І-ІІІ ст., підвищити відповідальність велосипедистів і пішоходів, як учасників дорожнього руху шляхом вивчення правил дорожнього руху, забезпечити школи міста світловідбиваючими жилетами для безпечного проведення заходів на вулицях міста.
Після проекту планується порівняти показники травматизму та ДТП (за участю пішоходів та велосипедистів) порівняно з попередніми роками.

Проект "Будь помітним! Збережи життя!" є продовженням заходів спрямованих на зменшення кількості випадків ДТП за участю пішоходів та велосипедистів (за підтримки громадської організації, Івано-Франківського національного медичного університету та Івано-Франківського Управління патрульної поліції).