Caspar camille rubin fpkvu7rdmco unsplash

IT-освітній проект

Реалізовано 27.07.2019 - 31.01.2020

43 060 UAH

Тільки 6% тих, хто проходить онлайн курси, завершують їх успішно. Саме тому, було вирішено об’єднати онлайн і офлайн методи навчання в одну інноваційну систему — освітній портал P2P.IF.UA. Він дозволить скористатися усіма перевагами peer-to-peer підходу та якісним освітнім вмістом.

Термін P2P означає «рівний-рівному». Peer-to-peer — це комп'ютерна мережева технологія, яка дозволяє одразу декільком пристроям спільно використовувати ресурси і спілкуватися один з одним без посередників. Це означає, що кожен комп'ютер, який є учасником цієї системи, діє як сервер для файлів, які зберігаються на ньому.
Мережі Р2Р відкривають величезні можливості в сфері інформаційного обміну. Використання  цієї технології означає передачу величезної кількості файлів за допомогою пристроїв, що знаходяться в різних місцях планети. Перевагою платформи також є постійний доступ до менторів. 

Основні завдання проекту:

  1. Розгорнути в Івано-Франківську освітню онлайн платформу для peer-to-peer навчання.

  2. Створити можливість для учнів платформи здобути нові соціальні та професійні зв’язки.

  3. Впровадити на цій системі курс Стенфордського університету з основ комп'ютерних наук (CS106A)

  4. Безкоштовно навчити IT мінімум 40 людей.

Пізніше освітній портал буде використовуватись не тільки для отримання знань у сфері ІТ, але й для інших освітніх продуктів: курсів з дизайну, громадянських прав тощо. 

Початок першої хвилі навчання розпочався першого жовтня 2019 року. Навчання проходитиме у супроводі наставників з ІТ-компаній. Зареєструватися на навчання: https://p2p.if.ua/.

Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на адміністрування проекту, купівлю домену, налаштування освітнього порталу, трансфер та проживання тренерів.

Дізнатись більше