Pauline loroy allkj292joq unsplash

Галерея «Детектор»_Початок

Реалізовано 27.07.2019 - 26.10.2019

37 500 UAH

У проекті за підтримки Urban Space 100 для нової міської галереї сучасного мистецтва «Детектор» планується організувати: 2 виставки, серію подій про сучасне мистецтво та сформувати візуальний інформаційно-навігаційний пакет.

Дві виставки – це роботи франківських митців Ростислава Котерліна та Сергія Міщенка. Представлені митці належать до абсолютно протилежних спільнот. Котерлін відомий з початку 90-х, має своїх агентів та успішно продається. Міщенко жодного разу не мав персональної виставки і демонструє роботи підписникам у соціальній мережі.

Працюють митці в абсолютно різних жанрах, однак є представниками сучасного актуального мистецтва.

Творці проекту впевнені, словосполучення «сучасне мистецтво» багатьох бентежить: «нічого не ясно, моя дитина чи я, теж так можемо й чому це мистецтво?» – коментарі, які часто можна почути про проекти. І це нормально. Одні із головних функцій сучасного мистецтва – провокувати дискусію, обмін думками, ставити під сумнів звичний спосіб дії та реакції і, як результат, – розвивати критичне мислення.

Саме критичне мислення – одна із найзатребуваніших навичок XXI століття, у час інформаційного перенасичення та маніпуляцій. Галерея «Детектор» пропонує проекти, які рефлексують на сьогодення і піднімають важливі теми для суспільства.

Дізнатись більше