Dsc 1863

Осучаснення читального залу обласної дитячої бібліотеки (пл. Міцкевича, 2)

Триває 15.02.2018 - 01.08.2019

50 000 UAH

Бібліотека – одне з перших публічних освітніх місць для дитини, куди вона потрапляє ще до школи. Таким чином, дитяча бібліотека з раннього дитинства є важливою відправною точкою для інтелектуального, навчального та соціального натхнення для всіх поколінь.
В травні 2017 року ініціативою зі збереження архітектурної спадщини міста завдяки фінансовій підтримці меценатів та грантових коштів були відреставровані вхідні двері в обласну дитячу бібліотеку на площі Міцкевича. У грудні 2017 року в казковій вежі бібліотеки - відреставровані три віконечка, відновлені вітражі, змонтовано підсвітку в темну пору дня на нижньому ярусі, а в січні 2018 –
встановлено 14 віконечок з вітражами.

Це зовнішні фактори, які звертають увагу на старовинну будівлю (1895 року побудови), заохочують зайти всередину. Та всі ми розуміємо - щоб зацікавити дітей до читання, викликати бажання провести в бібліотеці час, взяти книжку додому чи просто почитати разом з батьками у зручному кріслі читального залу – потрібні зміни в організації внутрішнього простору.
Тому поступ у розвитку бібліотеки хочеться продовжити і цього разу зробити більш комфортним, сучасним, цікавим і зручним кімнати для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку, які знаходяться на першому поверсі бібліотеки. Для цього пропонується розробити проект дизайну, закупити нові м’які меблі для сидіння і читання, столи та приладдя для проведення творчих майстер-класів, гуртків, лялькових вистав, перегляду фільмів, освітлення, стелажі для зберігання книжок, розробити дизайн великих вітрин-вікон, які б ще з вулиці зацікавлювали відвідувачів – тобто створення надихаючого освітнього простору. Наступне завдання - оновлення книжкового фонду  у співпраці з бібліотекою.