Проєкти

Ґрантова програма від Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проєктів з розвитку Івано-Франківська. На загальних зборах 4 рази на рік засновники Urban Space 100 приймають рішення, які проекти отримають фінансування. УВАГА (!) Ознайомтесь з оновленими правилами подачі на ґрантовий конкурс.

Завантажити заявку

Які проекти можуть подаватись?

Подаватися можуть некомерційні проекти, описані в запропонованій на сайті заявці, з конкретними очікуваними результатами та цілями. Структура й етапи реалізації проекту мають бути чітко прописані. Обов'язковою умовою є реалістичний та обґрунтований бюджет, статті витрат, які відповідають проектній діяльності. Якщо реалізація проекту передбачає отримання дозвільної документації, вона повинна бути представлена у додатках до заявки під час подачі на конкурс. Тематика може бути різною, проте всі проекти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в місті Івано-Франківськ.

У разі перемоги вашого проекту на голосуванні, кошти будуть направлені на рахунок неприбуткової організації (громадська організація, благодійний фонд тощо). Тому, якщо ви не є учасником чи засновником такої організації, рекомендуємо знайти партнерську організацію, що реалізовує схожі проекти, для оформлення документації. У Статуті організації повинно бути передбачено право отримувати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію проектів.

Як подати проект?

УВАГА (!) Ознайомтесь з оновленими правилами подачі на ґрантовий конкурс: проєкт на розгляд загальних зборів подається ВИКЛЮЧНО (!) через одного з 10-ти учасників представлених у списку праворуч. Зв'яжіться з учасником через електронну пошту та запропонуйте йому підтримати вашу ідею та подати проект на голосування для отримання фінансування. У копію листа поставте також пошту grant@urbanspace.if.ua

Якщо ви надіслали запит одному з 10 запропонованих учасників на електронну пошту і не отримали відповідь або отримали негативну відповідь, це не означає, що ви не можете звертатися до інших. Будьте зацікавлені знайти прихильника вашої ідеї та переконайте його/її подати ваш проект на голосування.

В якому вигляді подати проект?

Для розгляду заявки заповніть форму з додатками. Надішліть документи одному з 10-ти вищезазначених учасників на пошту з поміткою «Проєктна заявка Urban Space 100» та поставте в копію пошту grant@urbanspace.if.ua.

Обов’язковою умовою подачі проекту є коротке відеозвернення тривалістю до 1 (однієї) хвилини, де автор презентує проект. Це можливість звернутися до учасників Urban Space 100 та розкрити суть проекту. Окреслити цілі та очікувані результати; потрібні для реалізації проекту ресурси; проблему, яку пропонуєте вирішити або на яку варто звернути увагу, пояснити важливість та актуальність проекту для міста.

Зверніть увагу! Відео-звернення, що триватиме довше 1 хвилини (!) не буде переглядатись на загальних зборах під час голосування.

Як обираються проекти?

Проекти обираються учасниками Urban Space 100 після попереднього обговорення їх на загальних зборах щокварталу. Учасники ознайомлюють інших із проектами-претендентами і шляхом голосування обирають ті, що будуть профінансовані. Urban Space 100 не викладає результати голосування та не коментує рішення учасників, а лише оголошує ті проекти, які отримали підтримку.

Які проекти не будуть підтримані

  • Проекти, що містять політичну або комерційну складову.
  • Проекти, в яких передбачено більше 20% загального бюджету на гонорар чи оплату за адміністрування проекту.

Терміни подачі проектів

  • На збори І кварталу — з 15 грудня до 15 січня
  • На збори ІІ кварталу — з 15 березня до 15 квітня
  • На збори ІІІ кварталу — з 15 червня до 15 липня
  • На збори ІV кварталу — з 15 вересня до 15 жовтня

Якщо у вас виникли запитання

Якщо у вас є запитання, надсилайте їх на адресу
grant@urbanspace.if.ua
(Важливо: ця адреса не працює для подачі проектів)

Завантажити заявку