Проєкти

Ґрантова програма від Urban Space 100 підтримує некомерційні проєкти з розвитку Івано-Франківська. На загальних зборах 4 рази на рік засновники Urban Space 100 вирішують, які проєкти отримують фінансування. Ми оновили правила подачі — розповідаємо про них далі.

Завантажити заявку

З ЧОГО ПОЧАТИ?

Завантажте та заповніть проєктну заявку. Документ ви знайдете вище. У заявці детально опишіть: структуру та етапи реалізації проєкту; результати та цілі; статті витрат та обґрунтуйте бюджет. Якщо для реалізації вашого проєкту потрібна дозвільна документація, надайте її в додатках до заявки. На ґрантову проґраму можна подати некомерційний проєкт будь-якої тематики, спрямований на розвиток міського середовища. Проєкт має бути реалізований в Івано-Франківську.

Ще одна обов’язкова умова подачі — коротке відеозвернення тривалістю до 1 (однієї) хвилини з презентацією проєкту. Відеозвернення — це ваша можливість звернутися до засновників Urban Space 100 та переконати їх у важливості вашого проєкту, залучитися підтримкою перед майбутнім голосуванням. Зверніть увагу: відеозвернення, що триватиме довше 1 хвилини (!) не буде переглядатися на загальних зборах під час голосування.

КУДИ НАДІСЛАТИ ПРОЄКТНУ ЗАЯВКУ?

Ви надсилаєте проєкту заявку одному з 10 учасників загальних зборів. Оберіть учасника зі сфери, близької до тематики вашого проєкту. Зв’яжіться з учасником через електронну пошту та запропонуйте йому ваш проєкт. Адреси електронної пошти ви знайдете в переліку праворуч. У темі листа вкажіть «Проєктна заявка Urban Space 100». У копію листа поставте також пошту urbanspaceprogram@gmail.com

Якщо ви надіслали запит одному з 10 запропонованих учасників і не отримали відповідь, або отримали негативну відповідь — сміливо пишіть іншому з запропонованих учасників. Будьте зацікавлені знайти прихильника вашої ідеї.

Зверніть увагу

Ґрантові кошти переможцям можуть бути переведені виключно на рахунок неприбуткової організації (громадська організація, благодійний фонд тощо).

Якщо ви не є учасником чи засновником такої організації, для оформлення документації рекомендуємо знайти партнерську організацію, що реалізовує схожі проєкти.

У Статуті організації повинно бути передбачено право отримувати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію проєктів.

Як обираються проєкти?

Проєкти обираються засновниками Urban Space 100 після попереднього обговорення їх на загальних зборах щокварталу. Учасники зборів ознайомлюються із проєктами-претендентами і за допомогою голосування обирають ті, що будуть профінансовані. Urban Space 100 не викладає результати голосування та не коментує рішення учасників, а лише оголошує ті проєкти, які здобудуть підтримку.

Які проєкти не будуть підтримані

  • Проєкти, що містять політичну або комерційну складову;
  • Проєкти, в яких передбачено більше 20% загального бюджету на гонорар чи оплату за адміністрування проєкту.

Терміни подачі проєктів

  • На збори І кварталу — з 15 грудня до 15 січня
  • На збори ІІ кварталу — з 15 березня до 15 квітня
  • На збори ІІІ кварталу — з 15 червня до 15 липня
  • На збори ІV кварталу — з 15 вересня до 15 жовтня

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ

Будемо раді відповісти на них.
Надсилайте запит на адресу:
urbanspaceprogram@gmail.com

Завантажити заявку