Проєкти

Ґрантова програма від Urban Space 100 підтримує некомерційні проєкти з розвитку Івано-Франківська. На загальних зборах 4 рази на рік засновники Urban Space 100 вирішують, які проєкти отримують фінансування. Ми оновили правила подачі — розповідаємо про них далі.

Завантажити заявку

З ЧОГО ПОЧАТИ?

Завантажте та заповніть проєктну заявку. Документ ви знайдете вище. У заявці детально опишіть: структуру та етапи реалізації проєкту; результати та цілі; статті витрат та обґрунтуйте бюджет. Якщо для реалізації вашого проєкту потрібна дозвільна документація, надайте її в додатках до заявки. На ґрантову проґраму можна подати некомерційний проєкт будь-якої тематики, спрямований на розвиток міського середовища. Перевага надаватиметься проєктам, які працюють із викликами війни. Проєкт має бути реалізований в Івано-Франківську або для мешканців Івано-Франківська. ☝🏼Зверніть увагу: ❗️ Проєкти на підтримку військових можуть подавати тільки організації з Івано-Франківська для бригад, які мають безпосереднє відношення до Івано-Франківська. ❗️ Нам важливо створити рівні для всіх умови конкурсу, тож організації мають подавати свої ініціативи через ґрантову заявку – ми не зможемо прийняти листи-прохання. ❗️ Наша ґрантова програма не встановлює фінансової межі ґрантового запиту. Але радимо ознайомитися з попередніми підтриманими проєктами та сумами наданих ґрантів.

Ще одна обов’язкова умова подачі — коротке відеозвернення тривалістю до 1 (однієї) хвилини з презентацією проєкту. Відеозвернення — це ваша можливість звернутися до засновників Urban Space 100 та переконати їх у важливості вашого проєкту, залучитися підтримкою перед майбутнім голосуванням. Зверніть увагу: відеозвернення, що триватиме довше 1 хвилини (!) не буде переглядатися на загальних зборах під час голосування.

КУДИ НАДІСЛАТИ ПРОЄКТНУ ЗАЯВКУ?

Ви можете надіслати проєктну заявку одному з 10 учасників загальних зборів. Зв’яжіться з учасником через електронну пошту та запропонуйте йому ваш проєкт. У копію листа обов’язково поставте пошту ґрантового менеджера - urbanspaceprogram@gmail.com (без виконання цієї умови заявки прийматися не будуть!). У темі листа вкажіть «Проєктна заявка Urban Space 100».

Оберіть одного з 10 запропонованих учасників. Наведіть курсор на клітинку з фотографією та у вікні, що спливає скопіюйте адресу електронної пошти, натиснувши на піктограму. Не забудьте у копію листа поставити пошту ґрантового менеджера - urbanspaceprogram@gmail.com

Зверніть увагу

Ґрантові кошти переможцям можуть бути переведені виключно на рахунок неприбуткової організації (громадська організація, благодійний фонд тощо).

Якщо ви не є учасником чи засновником такої організації, для оформлення документації рекомендуємо знайти партнерську організацію, що реалізовує схожі проєкти.

У Статуті організації повинно бути передбачено право отримувати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію проєктів.

Як обираються проєкти?

Проєкти обираються засновниками Urban Space 100 після попереднього обговорення їх на загальних зборах щокварталу. Учасники зборів ознайомлюються із проєктами-претендентами і за допомогою голосування обирають ті, що будуть профінансовані. Urban Space 100 не викладає результати голосування та не коментує рішення учасників, а лише оголошує ті проєкти, які здобудуть підтримку.

Які проєкти не будуть підтримані

  • Проєкти, що містять політичну або комерційну складову;
  • Проєкти, в яких передбачено більше 20% загального бюджету на гонорар чи оплату за адміністрування проєкту.
  • Організації, які отримали ґрант в минулих сезонах, але не прозвітували про реалізацію проєктів.

Терміни подачі проєктів

  • На збори І кварталу — з 15 грудня до 15 січня
  • На збори ІІ кварталу — з 15 березня до 15 квітня
  • На збори ІІІ кварталу — з 15 червня до 15 липня
  • На збори ІV кварталу — з 15 вересня до 15 жовтня

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ

Будемо раді відповісти на них.
Надсилайте запит на адресу:
urbanspaceprogram@gmail.com

Завантажити заявку