ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ
Будемо раді відповісти на них.
Надсилайте запит на адресу:
urbanspaceprogram@gmail.com
Ґрантова програма від Urban Space 100 підтримує некомерційні проєкти з розвитку Івано-Франківська. На загальних зборах 4 рази на рік засновники Urban Space 100 вирішують, які проєкти отримують фінансування. Ми оновили правила подачі — розповідаємо про них далі.
Завантажити заявкуЗавантажте та заповніть проєктну заявку. Документ ви знайдете вище. У заявці детально опишіть: структуру та етапи реалізації проєкту; результати та цілі; статті витрат та обґрунтуйте бюджет. Якщо для реалізації вашого проєкту потрібна дозвільна документація, надайте її в додатках до заявки. На ґрантову проґраму можна подати некомерційний проєкт будь-якої тематики, спрямований на розвиток міського середовища. Проєкт має бути реалізований в Івано-Франківську.
Ще одна обов’язкова умова подачі — коротке відеозвернення тривалістю до 1 (однієї) хвилини з презентацією проєкту. Відеозвернення — це ваша можливість звернутися до засновників Urban Space 100 та переконати їх у важливості вашого проєкту, залучитися підтримкою перед майбутнім голосуванням. Зверніть увагу: відеозвернення, що триватиме довше 1 хвилини (!) не буде переглядатися на загальних зборах під час голосування.
Ви можете надіслати проєктну заявку одному з 10 учасників загальних зборів. Зв’яжіться з учасником через електронну пошту та запропонуйте йому ваш проєкт. У копію листа обов’язково поставте пошту грантового менеджера - urbanspaceprogram@gmail.com (без виконання цієї умови заявки прийматися не будуть!). У темі листа вкажіть «Проєктна заявка Urban Space 100».
Оберіть учасника зі сфери, близької до тематики вашого проєкту. Адресу електронної пошти ви можете побачити, якщо наведете курсор на клітинку з фотографією. Не забудьте у копію листа поставити пошту грантового менеджера - urbanspaceprogram@gmail.com
Ґрантові кошти переможцям можуть бути переведені виключно на рахунок неприбуткової організації (громадська організація, благодійний фонд тощо).
Якщо ви не є учасником чи засновником такої організації, для оформлення документації рекомендуємо знайти партнерську організацію, що реалізовує схожі проєкти.
У Статуті організації повинно бути передбачено право отримувати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію проєктів.
Проєкти обираються засновниками Urban Space 100 після попереднього обговорення їх на загальних зборах щокварталу. Учасники зборів ознайомлюються із проєктами-претендентами і за допомогою голосування обирають ті, що будуть профінансовані. Urban Space 100 не викладає результати голосування та не коментує рішення учасників, а лише оголошує ті проєкти, які здобудуть підтримку.
Будемо раді відповісти на них.
Надсилайте запит на адресу:
urbanspaceprogram@gmail.com