![News](/uploads/news/big_image/660d4acc66b67c210b3c1fef/image_2024-04-03_14-50-10.png)
Urban Space 100 у проєкті "Їжа Галичини"
01.03.2024
Українські ютубери Михайло Кацурін та Антон Птушкін багато подорожують та досліджують їжу України. У новому випуску спільного проєкту "Їжа Галичини" хлопці завітали до Івано-Франківська і відвідали Urban Space 100, щоб скуштувати сирник з кров'янки.
Цю особливу страву ще у 2017 році придумала бренд-шефиня закладу - Олена Жаботинська на майстер-класі в Одесі. І це був справжній гастрономічний шедевр!