Img 4815

Feel Ukraine «Відчуй Україну»

Реалізовано 23.12.2016 - 31.12.2016

9 900 UAH

Проект, в якому 80 волонтерів-іноземців з різних країн світу приїжджають в Україну для того, щоб познайомитися з нашою культурою, традиціями та реаліями. Проект відбувся в Україні втретє, і був найбільш масштабним за всю історію. Учасники провели своє стажування у чотирьох містах: Чернівці, Івано-Франківськ, Харків, Дніпро.

Реалізація проекту відбувалася у 4 хвилі. Кожна хвиля мала від 20 волонтерів, які перебували у Франківську протягом 10 днів.

Urban Space 100 підтримав одну із хвиль проекту в оплаті проживання частини студентів (11 чол.) на час подорожі Франківською областю, іншу частину студентів прийняли до себе франківські родини.

Протягом проекту волонтери мали змогу піднятися на івано-франківську Ратушу та взяти участь у квесті найцікавішими локаціями міста, відвідати гірськолижний курорт «Буковель», поділитися враженнями та завданнями на прес-конференції в громадському ресторані Urban Space 100, взяти участь у фестивалі культур «Global Village», відвідати майстер-класи з гончарства у Коломийському музеї «Гуцульщина» та воркшопи з писанкарства в музеї Писанки, побувати на екскурсії в ІТ-компанії «SoftJourn».