Viber image1

Лікарня для ведмежат «Teddy Bear Hospital»

Реалізовано 17.03.2017 - 31.05.2017

5 820 UAH

Сьогодні у нашому суспільстві існує складність надання медичної допомоги дітям. Вона полягає в тому, що батьки досить часто не зовсім розуміють скарги дітей або не усвідомлюють усю важливість надання їм ранньої медичної допомоги. Дітки надходять до лікарні у важкому стані і згодом перебувають на тривалому лікуванні. Усе це призводить до виникнення стресів у дітей, страху перед медичними працівниками та будь-якими лікарськими маніпуляціями. Дослідження вчених та студентів Івано-Франківського національного медичного університету свідчать: у таких дітей в результаті стресу послаблюється імунітет, знижується тонус і гірше засвоюються препарати, зокрема антибіотики. А це, очевидно, зовсім не на користь крихітному пацієнту. Саме на подолання таких бар’єрів на шляху до щасливого, а найголовніше, здорового життя дитини націлений проект «Teddy Bear Hospital».

В багатьох країнах Європи започатковується проект Teddy Bear Hospital – «Лікарня для Ведмежат». Ініціатори проекту поступово вдосконалюють спілкування дітей з лікарями через тренінги та ігри. Цей проект уже давно і активно функціонує у Німеччині, Португалії, Нідерландах, Польщі та багато інших.

Унікальність та новизна проекту полягає в тому, що вперше планується випуск мультфільму про пригоди ведмежатка. Також створено стаціонарний центр – «Лікарня для Ведмежат» на базі Івано-Франківського національного медичного університету.

Під час тренінгів та форумів студенти-медики допомогли зрозуміти дитям, що їх очікує протягом проведення різноманітних лікарських маніпуляцій та операцій. Діти мали можливість на певний час стати лікарями та власноруч зробити ін'єкцію ведмедикам та провести операцію, застосувавши всі необхідні медичні інструменти.

За період реалізації проекту вдалося провести 12 виїзних та 2 загальноміські акції «Teddy Bear Hospital».

Також вдалося провести «Лікарню для Ведмежат» у фортечній галереї «Бастіон» та Форум «Моя Дитина».

Проект отримав часткове фінансування від заявленої суми. Профінансовано закупівлю ведмежат та іграшкових медичних інструментів.