Dsc03984

Енергоефективність Вашого будинку від А до Я

Реалізовано 21.11.2017 - 31.12.2017

18 094 UAH

Під енергоефективністю часто розуміють економію енергоносіїв та витрат на них, хоча насправді це про ефективне використання енергії, або точніше зменшення витрат енергії через неякісне обладнання, недосконалу мережу передачі та інфраструктуру загалом. Отож, зробити дім енергоефективним передбачає застосування ряду заходів для усунення втрат енергії (теплової чи електричної). В комплексі з додатковими альтернативними джерелами енергії такий дім трансформується в затишну оселю зі своїм мікрокліматом та практично незалежну від зовнішніх енергоносіїв та тарифів на них.

В інтернеті надзвичайно багато інформації на дану тему, але вся вона неструктурована та несистематизована, тому на пошук оптимального рішення потрібно багато часу і, хоча б, базові знання, щоб не загубитися в цьому інформаційному морі. Проект «Енергоефективність Вашого дому від А до Я»  це курс взаємодоповнюючих семінарів, які провели представники організацій-учасників Прикарпатського еко-енергетичного кластеру. Всі семінари скомпоновано в один відео-курс, а основне  зібрано в покроковому посібнику «Енергоефективність Вашого будинку від А до Я». Ці матеріали у вільному доступі розміщені на сайті ПЕЕК .

На кожному з семінарів було до 30 осіб: голови ОСББ, представники громадських організацій та приватні підприємці, власники приватних будинків за межами Івано-Франківська.

Дізнатись більше