Dsc00743

Серія виставок «Вже не буде/Ще не є» про життя людей в час пандемії та ізоляції

Реалізовано 30.01.2021 - 24.04.2021

35 000 UAH

Молоді художники зі Львова, Києва та Івано-Франківська презентують персональні виставки в різних форматах: фото, рисунку, об’єктів на тему життя в ізоляції, роботи в умовах карантину та як вплинула і змінила нас ця нова реальність.Так, як було вже не буде, а як буде ще невідомо. Автори проєкту пропонують разом поміркувати про це через візуальні проєкти та тексти митців. 

Художникам важливо оприявнити та презентувати свої ідеї й проєкти публіці. А в час онлайну людям важливо мати зовнішні місця для черпання сили та внутрішнього наповнення. Ми всі втомились від картинок в екрані, тому можливість бачити мистецтво наживо в галереї та взаємодіяти з ним є необхідною. Ціна цього невелика, а ефект довготривалий.

Галерея «Детектор» продовжує з кожним проєктом пропонувати речі/формати, які рефлексують на сьогодення і підіймають важливі теми для нашого суспільства та світу.

Завдяки фінансуванню від Urban Space 100 буде покрито витрати на створення робіт, доставку, фото-, відеозйомку, рекламу, SMM та менеджмент проєкту.

Дізнатися більше