Museum  ivano frankivsk

Технічне оснащення експозиції Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби в залі «Історія УПА»

Триває 15.11.2021 - 30.05.2022

56 869 UAH

Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби ім. С. Бандери (вул. Тарнавського, 22) — перший в Україні музей історії українського визвольного руху, створений в 1996 році. Частина технічних засобів в музеї вийшла з ладу та застаріла.

Івано-Франківськ має потребу в сучасному історичному музеї, як установи, що представляє історичну науку, яка вивчає історію українського визвольного руху. Це актуально з огляду на велику зацікавленість нашим регіоном туристами. Окрім вдовольнити гастрономічні смаки, покататися на лижах і пройтися гірськими маршрутами, окрема частина туристів має велике бажання пізнати історію нашого краю.Тому у музей потрібно вкладати кошти, щоб в довгостроковій перспективі отримати хороші відгуки про наше місто, отримати більшу кількість туристів, а головне — продовжувати плекати і оберігати нашу історичну пам'ять. 

Щоб втілити ці плани експозиційний зал «Історія УПА» необхідно обладнати мультимедійним обладнанням, яке дозволить включати й використовувати необмежену кількість абсолютно різної за змістом інформації.

Мета проєкту: створити сучасну комунікацію, яка дозволить відвідувачам через живу та цікаву форму подачі отримувати різнопланову інформацію про історію українського визвольного руху.

Дізнатись більше