Museum  ivano frankivsk

Технічне оснащення експозиції Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби в залі «Історія УПА»

Реалізовано 15.11.2021 - 25.01.2023

56 869 UAH

Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби ім. С. Бандери (вул. Тарнавського, 22) — перший в Україні музей історії українського визвольного руху, створений в 1996 році. Частина технічних засобів в музеї вийшла з ладу та застаріла.

Івано-Франківськ має потребу в сучасному історичному музеї, як установи, що представляє історичну науку, яка вивчає історію українського визвольного руху. Це актуально з огляду на велику зацікавленість нашим регіоном туристами. Окрім вдовольнити гастрономічні смаки, покататися на лижах і пройтися гірськими маршрутами, окрема частина туристів має велике бажання пізнати історію нашого краю. Тому у музей потрібно вкладати кошти, щоб в довгостроковій перспективі отримати хороші відгуки про наше місто, отримати більшу кількість туристів, а головне — продовжувати плекати і оберігати нашу історичну пам'ять. 

Мета проєкту: створити сучасну комунікацію, яка дозволить відвідувачам через живу та цікаву форму подачі отримувати різнопланову інформацію про історію українського визвольного руху.

Щоб втілити ці плани, завдяки грантовій підтримці Urban Space 100 експозиційний зал «Історія УПА» обладнали мультимедійним обладнанням, яке дозволило отримати доступ до оцифрованих музейних предметів з фондів музею, а також історичних відео та аудіо записів.

У зв’язку з початком повномасштабного вторгнення проєкт не вдалося реалізувати згідно термінів, зазначених у договорі і він був продовжений та візвітований у січні 2023 року. 

Дізнатись більше