News

27 квітня співзасновники Urban Space 100 підтримали 7 проектів на суму 220 667 ГРН

25.04.2019

У першому кварталі 2019 року відбулися чергові збори співзасновників громадського ресторану Urban Space 100. Сума до розподілу за результатами першого кварталу діяльності ресторану — 367 942 грн.

Фінансування отримали 7 проектів на загальну суму 220 667 грн.

Решта суми — 147 275 грн, —  відповідно до рішення співзасновників Urban Space 100, переноситься на наступний ґрантовий сезон.

Розповімо детальніше про підтримані проекти:

1. Майбутнєфест. Народжені творити

Сума ґранта — 56 997 грн

Організація масштабного профорієнтаційного фестивалю з такими локаціями як: 2 лекторії, алея можливостей, комунікаційні зони, нетворкінг, фудзони. Його мета: сприяти розвитку молоді Івано-Франківська, створенню простору для самореалізації; збільшити кількість компетентних підлітків, готових до працевлаштування чи започаткування власної справи, шляхом профорієнтації.

Завдяки фінансуванню від Urban Space 100 буде покрито витрати на оренду технічного забезпечення, дизайн поліграфії, монтаж відео, декор приміщення, гонорари гурту та доповідачам, транспорт та харчування волонтерам та адміністрування проекту.

2. Діти моніторять якість повітря

Сума ґранта — 18 616 грн

Мета проекту — навчити дітей слідкувати за якістю повітря, аналізувати показники забруднення та як реагувати на різні концентрації забруднення. Через дітей донести проблематику забруднення повітря до батьків. Наповнити місто більшою кількістю станцій громадського моніторингу якості повітря задля кращої поінформованості населення.

Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на електронні складові для виготовлення станції моніторингу якості повітря, друк матеріалів та проведення події.

3. Дрібнота: сімейний пікнік // 48 призових місць та нагородження наймолодших

Сума ґранта — 42 300 грн

Це щорічне міське свято до дня захисту дітей, яке відбудеться 1 червня у Міському парку ім. Т. Шевченка. Подія залучає до 200 учасників велоперегонів та до 1000 учасників розвиваючих локацій. Велоперегони включають 16 заїздів для дітей від 3-х до 14-ти років. Ця подія сприяє покращенню сімейних зв’язків та популяризації здорового способу життя серед дітей.

Ґрантова програма покриє витрати на призовий фонд велозмагань (48 призів) й подарунки учасникам.

4. Інвалідність не обмежує - обмежує дискримінація!

Сума ґранта — 25 654 грн

Подолання дискримінації за ознакою інвалідність через:

- висвітлення проблеми архітектурної, транспортної та інформаційної доступності для маломобільної групи населення міста Івано-Франківська та області;

- надання рекомендацій стосовно толерантного ставлення, етики спілкування та супроводу людей з інвалідністю.

Втілення шляхом поширення інформації через тренінги та ЗМІ.

Urban Space 100 покриє витрати на оренду доступного приміщення, апаратуру, харчування для учасників, дизайн та друк флаєрів.

5. Веломарафон «Франко100»

Сума ґранта — 40 000 грн

Мета проекту — організувати в Івано-Франківську веломарафон протяжністю 100 км за правилами Audax Club Parisien (один із найстаріших велосипедних клубів світу), що буде вперше проходити на території області та зробити його щорічним змаганням. Таким чином позитивно зарекомендувати наше місто у всеукраїнському велорусі, запросивши велосипедистів з різних міст та областей України.

Ґрантова програма покриє витрати на послуги дизайнера, фотографа та менеджера з соцмереж, музичний супровід, рекламу події та роздаткові матеріали.

6. Ноги чи колеса – це лиш спосіб пересування

Сума ґранта — 27 000 (проект отримав часткове фінансування від заявленої суми)

Проект націлений на 9-місячну роботу, щоб витягнути людей з інвалідністю з їх осель задля соціалізації, комунікації, підвищення кваліфікації, психологічної допомоги, щоб інтегрувати їх у повноцінне суспільство. Для них будуть проводитись навчання, майстер-класи, психологічні тренінги, семінари, конференції, розважальні заходи, щоб соціалізувати людей з інвалідністю.

Urban Space 100 покриє витрати на харчування учасників заходу та закупку матеріалів для майстер-класів

7. Школа репродуктивного здоров'я

Сума ґранта — 10 100 грн

Метою проекту є збереження та формування правильних уявлень про репродуктивне здоров'я молоді шляхом просвітницької роботи; популяризації знань щодо профілактики захворювань, які передаються статевим шляхом. Проект передбачає проведення: 41 лекцій у школах і коледжах Івано-Франківська, 5 лекцій у формі відкритого спілкування для студентів з досвідченими лікарями, які працюють у сфері репродуктивного здоров`я.

Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на виготовлення та друк інформаційних матеріалів, оренду приміщення та роздаткові матеріали.

Включно з цими проектами Urban Space 100 за весь час існування підтримав вже 99 проектів. Ознайомитися з усіма проектами можна в розділі “Реалізовані проекти”.

Наступні загальні збори відбудуться 27 липня, а подавати заявку на ґранти можна з 15 червня до 15 липня.

З правилами подачі заявки на ґрант від Urban Space 100 можна ознайомитись за посиланням.