News

Проєкти, підтримані Urban Space 100 в січні 2020 року

25.01.2020

25 січня відбулися чергові Загальні Збори співзасновників громадського ресторану Urban Space 100. Згенерована сума чистого прибутку становила — 319 990 грн. Фінансування отримали 7 проєктів на загальну суму 284 765 грн.

Детальніше про підтримані проєкти:

1. Запуск веб-платформи (маркетплейсу) для соціального підприємства «Ба і Ді фрілансери» (Ba&Di Freelance)
Сума ґранта — 51 650 грн

Самотність, непотрібність, депресивні настрої – супутники більшості людей похилого віку. З іншого боку, – у сучасних батьків з дітьми дошкільного та шкільного віку немає часу та змоги на повноцінне виховання і спілкування з дітьми. Ця проблема вирішується шляхом створення платформи бабусь та дідусів фрілансерів для допомоги батькам у їх повсякденних справах. А саме, забрати дитину зі школи, відвести на спортивну секцію, допомогти зробити домашню роботу, приготувати їжу. 

Ґрантова програма покриє витрати на розробку веб-платформи, створення фото та відео-контенту про надавачів послуг та оплату праці керівника проєкту.

2. Облаштування диск-гольф парку в парку ім.Шевченка.
Сума ґранта — 54 000 грн

Ініціатори планують встановити 9 стаціонарних диск-гольф корзин в парку ім. Шевченка. Гра в диск-гольф пропагує здоровий спосіб життя, тренує витривалість, координацію та влучність. Для багатьох людей, які отримали травми, або ж мало рухаються, диск-гольф — це можливість залишатися у формі. Перший в Україні стаціонарний парк з диск-гольфу прекрасно доповнить інфраструктуру Івано-Франківська та привабить велику кількість туристів на різноманітні турніри і змагання.

Завдяки фінансуванню від Urban Space 100 буде покрито витрати на купівлю стаціонарних корзин для диск-гольфу.

3. Громадська станція-сортувальня вторинної сировини СортСмарт
Сума ґранта — 52 436 грн

Проєкт полягає у відкритті станції-сортувальні для громадськості, куди мешканці Івано-Франківська можуть принести власноруч відсортовану вторинну сировину. Ініціаторам проєкту потрібно придбати прес для паперу, картону та пластику, замінити існуючі вхідні ворота, популяризувати діяльність станції та запровадити систему обліку вторсировини й відвідуваності станції мешканцями міста.

Ґрантова програма покриє витрати на оренду приміщення, нові вхідні ворота та оплату праці консультантів-сортувальників.

4. KidsDO - 2
Сума ґранта — 28 537 грн

Проєкт “KidsDO - 2” — це продовження першої частини проєкту “KidsDO”. Його мета — створити наступний навчальний курс про робототехніку та програмування для дітей з порушеннями слуху, які вже були учасниками проєкту “KidsDO” протягом жовтня-грудня 2019 року. Навчальний курс буде розроблено на базі конструкторів серії Lego Education.

Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на розробку другої частини базового курсу, розробку і друк матеріалів для навчання, оплату за навчання двох менторів.

5. Реставрація старовинних дверей на вул. Лесі Українки, 7
Сума ґранта — 23 630 грн

Збереження та дбайливе ставлення до елементів історичної та архітектурної спадщини Івано-Франківська є важливим завданням мешканців, громадськості та міської влади. Саме тому ініціатори проєкту відреставрують чергові старовинні двері на вул. Лесі Українки, 7.

Завдяки фінансуванню від Urban Space 100 буде покрито витрати на столярні роботи по реставрації дверей.

6. День Вуличної Музики Івано-Франківськ
Сума ґранта — 55 000 грн (проєкт отримав часткове фінансування від заявленої суми).

Проєкт вже вчетверте підтримується ґрантовою програмою Urban Space 100. “День Вуличної Музики” — музична подія, на якій мешканці, музиканти, митці матимуть можливість проявитися та взаємодіяти між собою. Метою є об’єднання містян навколо спільного вуличного свята, в якому участь може взяти кожен в якості музиканта, танцюриста, слухача, учасника майстер-класу, автора хенд-мейду, кулінара.

Ґрантова програма частково покриє витрати на промо, проведення, логістику події та оренду звукового обладнання.

7. Місто очима дітей
Сума ґранта — 19 512 грн

Основна мета проєкту: залучення дітей до моделювання міського простору з глини. Діти ознайомляться з методами і способами роботи з глиною та спроектують макет міста. Це сприятиме розвитку об’ємного бачення, командної роботи та дитячого потенціалу.

Ґрантова програма покриє витрати на матеріали, зйомку відео, оплату праці організатору та ведучому, поліграфічні послуги та транспортні витрати.
 

За 5 років існування Urban Space 100 підтримав 113 проєктів на загальну суму 2 856 823,55‬ грн. Ознайомитися з усіма ними можна в розділі “Реалізовані проєкти”.

Подати заявку на наступний ґрантовий сезон можна з 15 березня до 15 квітня.

З правилами подачі заявки на ґрант від Urban Space 100 можна ознайомитись за посиланням.