Detali

Поставити на колеса

Реалізовано 14.02.2017 - 28.04.2017

7 000 UAH

«Поставити на колеса» — це проект із ремонту візків для людей з обмеженими для руху можливостями. Результатом проекту стало відновлення ходової частини 11 візків у двох лікарнях міста: її пацієнти отримали можливість безпечно пересуватись.

У рамках проекту «Поставити на колеса» Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня (вул. Гетьмана Мазепи, 114) й Івано-Франківська міська клінічна лікарня № 1 (вул. Матейка, 34) отримали не тільки відремонтовані візки, а й також насоси для коліс і розхідні матеріали.

Ініціював проект «Поставити на колеса» студент-медик Андрій Глущук, велоактивіст, ініціатор проектів «Ровер в МЕДі» і «Велореанімація». Ідея виникла під час студентської практики у лікарні: один із пацієнтів лікарні Максим Полтавець як представник маломобільної групи звернув увагу на свою потребу пересуватись і незадовільний стан лікарняних візків (ходова частина в незадовільному стані, заржавілі деталі, розірвані сідла). У процесі роботи над проектом він, а також члени ГО «СЛІД» інформували про особливості пересування в місті людей з обмеженими можливостями. Проект став приводом привернути увагу до проблеми з візками у лікарнях (де це необхідний засіб для транспортування пацієнтів) і загалом до питання відсутності належних умов для життєдіяльності маломобільних категорій.