Falkor350

Освітньо-мистецький фестиваль «Falkor»

Реалізовано 03.05.2017 - 29.07.2017

10 000 UAH

Освітньо-мистецький фестиваль для батьків і дітей «Falkor» відбувся 29 липня 2017 р. в Івано-Франківську у приміщенні Центру польської культури і європейського діалогу. Упродовж дня відбулося 16 заходів для батьків і дітей: 5 подій – для дорослих, 7 подій – для дітей і 4 події були спільними.

Гості фестивалю мали можливість послухати лекції та поспілкуватися під час цих лекцій та заходів. Відбулися тренінг «Мапа особистості», лекції «Свідома медицина» та «5 мов любові». Гості ознайомилися із поняттям коворкінг і, як він реалізовується у Івано-Франківську.

Під час лекції-взаємодії на тему «Самореалізація, альтернативне навчання та коворкінг» мами ознайомилися із досвідом інших молодих мам по самореалізації та альтернативного навчання. Батьки також взяли участь у майстер-класі «Малюнок по тканині».

Діти в цей час гралися, проявляли себе і творили на наступних заходах: «Школа театру. Постановка казки», малюнок «Казкові герої», «Жива англійська. Подорож у світ казки і музики», майстер-класах із розфарбовування пряників, гончарства і виготовлення ляльки-мотанки. Упродовж заходів для дітей працювали аніматор і няня, які супроводжували дітей в іграх та доглядали за ними. На фестивалі була присутня художниця, що робила для всіх охочих розпис по тілу у стилі «мехенді».

Батьки і діти мали змогу разом розважатися під час руханки з елементами йоги та зумби та переглядали мультфільм польського кінематографу «Льолек і Болек».

Усього заходи фестивалю відвідали близько 40 дорослих та понад 100 дітей. Для них працювали 18 тренерів і лекторів, п’ять волонтерів, які допомагали з вирішенням організаційних питань упродовж заходів та фотограф.

Проект отримав часткове фінансування від заявленої суми. Загальна вартість проекту становить 12 600 грн.

Дізнатись більше