25182170 1704421166269797 347129383143099925 o

Кіноконференція «Кіно за кадром»

Реалізовано 01.11.2017 - 18.12.2017

31 095 UAH

Основна мета проведення конференції – познайомити мешканців міста з кіновиробництвом, процесами, які відбуваються за кадром, а також людьми, які безпосередньо виробляють контент. Учасниками заходу стали представники місцевого бізнесу та креативної індустрії.

В рамках конференції було розглянуто багато важливих питань, пов’язаних не тільки із суто професійними етапами кіновиробництва, а й перспективами розвитку кіногалузі для регіону в цілому. Одним із таких питань стала можливість створення в Івано-Франківську та регіоні своєрідних анімаційних хабів та VFX-компаній для розробки і втілення українських, а згодом і міжнародних анімаційних і кінопроектів. Також обговорювались перспективи відкриття спеціальних Кінокомісій, метою яких має стати організаційне, матеріальне і фінансове забезпечення кінопроцесу, а також забезпечення певних етапів кіновиробництва на місці. Всі ці нововведення дозволили б не тільки привернути загальну суспільну увагу до регіону, але й сприяти залученню додаткових інвестицій.

Команді ГО «Кінороби» вдалося організувати виступи 8 професіоналів у сфері кіновиробництва, які відгукнулись на пропозицію познайомити мешканців міста зі специфікою своєї роботи, поділитися власним досвідом та розповісти про перспективи розвитку кіновиробництва в Україні. Учасники конференції (75 осіб) мали можливість обговорити зі спікерами питання щодо особливостей виготовлення фільмів та мультфільмів, можливості становлення та розвитку кіновиробництва у Прикарпатському регіоні і створення Прикарпатської кінокомісії. Представники бізнесу отримали корисну інформацію про можливості адаптації їхніх процесів та послуг для обслуговування знімальних команд у майбутньому.

Дізнатись більше