Canva   kids together in jumping competition

"Навчання поза стінами" в рамках Нової Української Школи

Реалізовано 01.02.2019 - 01.05.2019

25 500 UAH

Outdoor learning (навчання поза стінами) - це прогресивна і творча методика для навчання та розвитку дітей у молодшій школі, яке відбувається на свіжому повітрі.

«Навчання поза стінами» іноді передбачає досвід, що базується на різноманітних активностях на природі: походах, скелелазінні, каное, курсах на мотузках та групових іграх. Outdoor learning спирається на філософію, теорію і практику експериментального навчання та екологічної освіти.

Впродовж лютого та березня 2019 року було адаптовано та протестовано окремі аспекти методології навчання поза стінами, відповідно до Державного стандарту НУШ та Типової навчальної програми за Шияном (за мовною, іншомовною та математичною галузями).

Результатом роботи стала збірка із 57 завдань і вправ з математики, української мови та англійської мови для дошкільнят та учнів першого класу НУШ (Нової української школи). Усі завдання можуть виконуватися не лише в школах із власним садом чи на природі, але і на звичайному шкільному подвір'ї.

Інформацію щодо переваг впровадження елементів Outdoor learning у першому класі НУШ було поширено серед вчителів молодших класів Івано-Франківська.

20-го квітня 2019 року було проведено семінар для освітян з різних куточків України, під час якого автори проєкту поділились розробленими методиками та обговорили питання впровадження «Навчання поза стінами» у навчальних закладах. Також збірка вправ є доступною онлайн на сайті.

Грантова програма покрила витрати на гонорар вчителям та форматування, оцифрування і викладення розробок на сайт.

Дізнатись більше