Canva   null  3

Reproductive Health - школа репродуктивного здоров'я

Реалізовано 01.05.2019 - 01.07.2019

10 110 UAH

Reproductive Health - комплекс просвітницьких заходів з поширення знань про сексуальну освіту серед школярів та студентів.

За час діяльності проєкту було проведено 43 лекції для школярів, 4 відкритих заходи зі спікерами та 2 тренінги у Львові. В результаті проєкту автори донесли до школярів всю важливу інформацію, яку вони повинні знати про своє репродуктивне здоров’я.

У наш час молодь отримує дуже багато неправдивого й спотвореного уявлення про сексуальну освіту від батьків, друзів, в інтернеті та навіть у школах. Люди вступають у статеві стосунки доволі у ранньому віці, а знань про наслідки не мають. І саме це є причиною небажаної вагітності, яка закінчується її раннім перериванням.

Автори донесли правильні знання про статеві стосунки, розвіяли міфи, які були створені часом, дали можливість детальніше ознайомитись з методами контрацепції та навчили користуватись бар’єрними методами контрацепції, щоб зменшити кількість небажаних вагітностей. Також відповіли на всі запитання про статеву зрілість і сформулювали правильні знання про інфекції, які передаються статевим шляхом та їх профілактику.

Автори мають на меті продовжити проєкт і планують співпрацю зі школами на офіційному рівні, щоб донести важливу інформацію про репродуктивне здоров'я до ще більшої кількості молоді. 

Грантова програма покрила витрати на оренду приміщення, друковані матеріали, навчальні матеріали та іменні футболки для учасників.

Дізнатись більше