Літня наукова школа

Реалізовано 01.06.2019 - 15.07.2019

16 000 UAH

З 30 червня по 6 липня 2019 року на кафедрі біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, проходила Літня школа “Перспективи у біомедицині  з фокусом на імунотерапію раку”. 

Мета школи – поширення знань про сучасні досягненні у галузі імунотерапії захворювань людини, зокрема раку, та встановлення контактів між дослідниками Німеччини та України. Програма школи включала лекційний та практичний курси. Окрім науковців ПНУ, лекції прочитали відомі дослідники з Німецьких університетів.  

Для участі у Школі було відібрано 25 учасників зі всієї України . Також близько 20 слухачів мали змогу вільно відвідувати лекції. Серед учасників були як студенти, так і аспіранти, інтерни, а також лікарі-практики. 

Нобелівська Премія 2018 року в галузі фізіології і медицини була присуджена саме за відкриття принципів імунотерапії, тому тема школи має бути цікавою для багатьох вчених, майбутніх медиків та досвідчених лікарів, які працюють у галузі лабораторної діагностики, імунології та онкології. 

Ґрант від Urban Space 100 надався на організацію перевезень учасників конференції з інших міст України.  

Посилання на подію у Facebook

Дізнатися більше