Dsc 5344

Бізнес мікро-інкубатор

Реалізовано 31.01.2019 - 30.04.2019

22 000 UAH

В межах проєкту дообладнано нове робоче місце у вільному просторі «ВДОМА», де часто проводяться цікаві події в Івано-Франківську. Тут охочі можуть організувати власний тренінг, лекцію, майстер-клас, виставки, гаражні розпродажі та ярмарки місцевих виробників\дизайнерів. Переважна цільова аудиторія «ВДОМА» - це мами з маленькими дітьми, ВПО, студенти та школярі, для яких гнучка форма зайнятості з різними формами підробітків є дуже затребуваною, адже працювати на повний робочий день часто немає можливості. Протягом 2016-2018 рр. «ВДОМА» неодноразово проводили для мам заходи та тренінги за бізнес-тематикою (самостійно чи на запрошення).

Автори проєкту планують переоблаштувати кімнату - відокремити зону з робочим місцем таким чином, щоб люди, приходячи в простір, бачили його і звертали увагу, а також планується проведення додаткових подій з навчання користуванню безкоштовним ПЗ (графічними програмами, документами та таблицями).

За грантові кошти громадського ресторану Urban Space 100 було закуплено ноутбук та крісло для фінальної комплектації безкоштовного робочого місця.

Дізнатися більше