Adult high visibility gilet 500 neon yellow

Будь помітним! Збережи життя!

Реалізовано 01.02.2019 - 01.08.2019

20 000 UAH

Метою проєкту є зменшити кількість автомобільних катастроф за участю пішоходів та велосипедистів. Для цього було проведено заходи, направлені на профілактику аварій та травматизму: поширення світловідображаючих стрічок/браслетів серед цільової групи, забезпечення патрульних екіпажів світловідображаючими стрічками/браслетами та спеціальними пам’ятками для посилення впливу роз’яснювальної роботи із мешканцями міста, які в темну пору доби пересуваються проїжджою частиною без засобів візуалізації.

Згідно з даними ВООЗ, щороку майже 1,3 млн людей гинуть в дорожніх аваріях, а в день - більш як 3 тис. осіб. Найчастішими причинами дорожнього травматизму є відсутність навичок поводження на дорозі та погана помітність в темну пору доби. Схожий проєкт був впроваджений в Данії. Його реалізація призвела до зменшення травматизму на дорогах на 85%.

В рамках проєкту було додатково залучено активну молодь для проведення інформаційної роботи разом з патрульними в навчально-освітніх закладах І-ІІІ ступенів, щоб підвищити відповідальність велосипедистів і пішоходів, як учасників дорожнього руху шляхом вивчення правил дорожнього руху.

Серед результатів проєкту:
- зменшення кількості порушень правил дорожнього руху пішоходами та велосипедистами;
- посилення відповідальності пішоходів та велосипедистів після проведення інформаційно-просвітницьких заходів;
- використання світловідбиваючих елементів мешканцями міста в темну пору доби;
- зменшення кількості дорожнього травматизму за участю пішоходів та велосипедистів.

Грантовою програмою покрито витрати на світловідбиваючі жилети та браслети.

Дізнатись більше