ivilizacia   giacomo joyce workflow 003  1

Мультимедійна класика

Реалізовано 01.02.2019 - 01.08.2019

35 016 UAH

В рамках проєкту створено онлайн-платформу, яка дозволяє читачам взаємодіяти з літературними текстами через суміжні медіа — анімацію, музику, відео. Як модель, на платформі опубліковано новелу Ірландського письменника Джеймса Джойса - «Джакомо Джойс», перекладений українською мовою. В межах роботи над проєктом було здійснено переклад новели, редагування, коректуру та верстку перекладу, саунд-дизайн та мастерінґ, створено ілюстрації та анімацію, перекладено інформаційні матеріали для промо-кампанії.

В результаті проєкт «Мультимедійна класика» об’єднав літературу, музику, візуальне мистецтво та програмування для розвитку можливостей читання. Він розширює можливості взаємодії з текстом і стоїть на перетині новітніх інформаційних можливостей та літератури. Видання «Джакомо Джойса» стало першим мультимедійним літературним проєктом такого формату в Україні. Твір можна прочитати з монітора будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.

Мультимедійний проєкт «Джакомо Джойс» отримав відзнаку (ІІ місце) конкурсу «Книжки майбутнього» (категорія «Експеримент у цифрі») в рамках ІІ Міжнародного фестивалю Book Space.

Видання опубліковано онлайн з безкоштовним доступом для всіх користувачів.

Грантовою програмою покрито витрати на доменне ім'я, переклад та редагування твору, створення дизайну та верстки.

Дізнатись більше