Igor rodrigues  fu08x90vrg unsplash

KidsDO. Освітня програма

Реалізовано 27.07.2019 - 26.10.2019

21 697 UAH

Автори проєкту, Робоклуб ІФ, розробили  зручну та ефективну навчальну програму початкової ІТ освіти для дітей з порушеннями слуху.
Впродовж трьох місяців (жовтень, листопад, грудень) діти віком 7-9 років відвідували інтегровані заняття, які складаються з робототехніки та візуального програмування. Навчальний курс розроблено на базі конструкторів серії Lego Education.

Під час курсу діти навчилися:

- конструювати моделі механізмів, складаючи цікавих та веселих персонажів, "оживляти" їх у середовищі візуального програмування;
- роботі простих механізмів;
- ефективно працювати в команді;
- створювати власні історії та реалізовувати їх через візуальне програмування.

Проєкт KidsDO дозволив дітям розвинути:

- дрібну моторику та просторове мислення;
- навички проєктного менеджменту та розуміння поняття "рефлексія" за допомогою канбан дошки;
- здатність до концентрації та розслаблення через ігри.

Серед неочікуваних результатів проєкту є соціалізація як батьків, так і дітей. Оскільки дітки мають особливі потреби, батькам часом важко їх відпустити та довірити в інші руки. Проте з часом батьки налагодили між собою приємні та корисні зв'язки, а діти знайшли друзів у колі однодумців. По завершенню курсу, 15-го грудня, відбулось офіційне вручення дипломів та урочисте святкування.

Грантовою програмою покрито витрати на друк, оплату педагогів, розробку навчальних посібників, адміністративні витрати та оплату послуг перекладача.

Дізнатись більше