Pauline loroy allkj292joq unsplash

Галерея «Детектор»_Початок

Реалізовано 27.07.2019 - 26.10.2019

37 500 UAH

Метою проєкту є ближче познайомити франківчан з сучасним мистецтвом. Для цього було організовано 2 виставки: "Таємні процесії речей" та "Гра в імітацію".

Дані виставки – це роботи франківських митців Ростислава Котерліна та Сергія Міщенка. Представлені митці належать до абсолютно протилежних спільнот. Котерлін відомий з початку 90-х, має своїх агентів та успішно продається. Міщенко жодного разу не мав персональної виставки і демонструє роботи підписникам у соціальній мережі.

Працюють митці в абсолютно різних жанрах, однак є представниками сучасного актуального мистецтва.

Творці проєкту впевнені, словосполучення «сучасне мистецтво» багатьох бентежить: «нічого не ясно, моя дитина чи я, теж так можемо й чому це мистецтво?» – коментарі, які часто можна почути про проєкти. І це нормально. Одні із головних функцій сучасного мистецтва – провокувати дискусію, обмін думками, ставити під сумнів звичний спосіб дії та реакції і, як результат, – розвивати критичне мислення.

Саме критичне мислення – одна із найзатребуваніших навичок XXI століття, у час інформаційного перенасичення та маніпуляцій. Галерея «Детектор» пропонує проєкти, які рефлексують на сьогодення і підіймають важливі теми для суспільства.

Грантова програма покрила витрати на підготовку простору під експозицію, рекламу та дизайн і пакет візуальних матеріалів.

Дізнатись більше