Ivano frankivskratush

Осучаснення краєзнавчого музею

Реалізовано 30.01.2021 - 24.04.2021

58 000 UAH

Ініціатори проєкту взялися осучаснити Краєзнавчий музей в Ратуші та перетворити його в інноваційний центр, де містяни й гості з інших міст/країн різного віку зможуть почуватися комфортно та проводити в ньому своє дозвілля.

Розробка концепції – лише перший крок. Маючи концепцію та дизайн музейного простору автори проєкту мають розуміння обсяг робіт, вартості реалізації та будуть й надалі працювати над втіленням свого задуму – перетворення музею в сучасний прогресивний культурний центр і Івано-Франківську.

Що входить в концепцію: створення нового сценарію експозиції з використанням існуючих експонатів у сучасній інтерактивній пізнавальній подачі. В результаті отримано візуалізацію дизайну та наповнення музейного простору (близько 120 кв.м). Експозиція охоплюватиме декілька тем природознавчого характеру – геологія краю, рельєф, грунти, клімат, тваринний та рослинний світ, природні зони (ліси, гори, водойми), взаємодія людини та природи, екологія.

"Очікуваний результат від створення сучасного цікавого освітнього простору – це черги до музею з сім'ями, шкільними та садковими екскурсіями, туристами. В музеї має бути захоплююче, пізнавально, комфортно. Сюди має бути бажання повернутись. Адже в музеї можна буде отримати нові знання, практичний досвід, позитивні емоції від перебування в красивому просторі, відчути зв'язок з історією та стати відповідальним і свідомим для теперішнього та майбутнього." – каже Галина Беднарчик, директорка Краєзнавчого музею.

Ґрантова програма покрила витрати на виготовлення вхідної групи в краєзнавчий музей, розробку концепції (послуги архітектора, дизайнера, консультування від музеєзнавця, робота куратора).

Дізнатись більше