Home main

Коло Турботи — місяць обізнаності медичних працівників по роботі з горем

Реалізовано 20.11.2021 - 30.04.2022

24 458 UAH

Коло Турботи, місяць обізнаності медичних працівників по роботі з горем уже традиційна подія, яку ГО “Опіка Ангела” проводить вже вдруге: провели інформаційну кампанію, публікували інформацію для лікарів, говорили про горе, горювання та підтримку. 

Ініціативі вдалось забезпечити медичні установи Івано-Франківська, області та України інформаційними матеріалами для підтримки сімей у горі. Близько 100 медичних працівників замовили та отримали друковані матеріали від нашої організації. Було надіслано: 331 посібник "Прощання з ангелом", 2000 брошур "Перша допомога при втраті", 4500 листівок про групи підтримки, 4500 листівок "Бути батьками ангела", 3000 наліпок на медичну карту та 500 значків на дверну ручку.

Медичні працівники, які замовили матеріали, отримали навички по роботі з пацієнтами в горі, що значно знизить рівень стресу при роботі з вразливими групами та запобігатиме професійному вигоранню.
Пацієнти отримуватимуть базову першу психологічну підтримку від персоналу. Батьки, які пережили втрату, відразу отримуватимуть інформацію про доступну безкоштовну підтримку, а саме: інформація про групи підтримки, інформацію про онлайн програму Бути Батьками Ангела.

На сайті Опіки Ангела було опубліковано статтю -  "Психологічна підтримка на ранньому етапі проживання перинатальних втрат пацієнтів. Поради лікарям від перинатального психолога." 

 

Дізнатися більше