Photo1675177338252525

Бережи довкілля. Сортуй!

Реалізовано 01.02.2023 - 31.08.2023

31 053 UAH

Громадська сортувальна станція "RE:Space"- простір для екосвідомих людей, навколо якого формується спільнота, яка займається просвітницькою діяльністю та реалізацією екопроєктів спрямованих на підвищення культури свідомого споживання та захист довкілля від забруднення твердими побутовими відходами.

Станція знаходиться у м. Івано-Франківськ на території інноваційного центру “PROMPRYLAD.RENOVATION” та обслуговує мешканців міста на безкоштовній основі. Приймає близько 15 видів вторинної сировини. Зараз виникла потреба у придбанні пресу для багатошарового пакування Tetra Pak, оскільки завод, що займався переробленням цього пакування, був розташований у Харківській обл. і після початку повномасштабного вторгнення призупинив свою роботу. А у нового заводу-партнера у Рівненській обл. є вимога по мінімальному об’ємі партії - 5 тонн, тому тимчасово RE:Space не приймає Tetra Pak від населення.

Кошти Urban Space 100 були спрямовані на придбання пресу для вторинної сировини, для оптимізації процесів накопичення, зберігання та логістики станції.

Проєкт отримав часткове фінансування від заявленої суми.

Дізнатись більше