Реставрація дверей на вул. Незалежності, 43

Реалізовано 04.05.2023 - 20.12.2023

23 300 UAH

Для кожного старовинного європейського міста важливо зберегти своє історичне обличчя, свою архітектурну локальну ідентичність та привабливість для туристів.

Саме тому збереження та дбайливе ставлення до елементів історичної та архітектурної спадщини, як до обличчя Івано-Франківська, має бути стратегічно важливим завданням мешканців, громадськості та міської влади. Красиві, доглянуті, відреставровані пам’ятки архітектури ще більше підкреслять багатолітню історію, затишок та комфорт нашого міста і сприятимуть його туристичній привабливості.

Кам’яниця на Незалежності 43 була збудована в 1939 році – якраз перед початком Другої світової війни. В 1986 році, під час реконструкції «Стометрівки», двері будинку в стилі конструктивізму забили дерев’яною вагонкою, приховавши автентичний вигляд. Мета ініціативи – повернути історичний вигляд дверей та відновити деталі, яких не вистачає. Підприємці, які працюють в цьому будинку, також фінансово підтримали проєкт.

Ґрантові кошти від Urban Space 100 використали на столярні роботи по виготовленню дверного блоку, засклення та виготовлення фурнітури.

Проєкт отримав часткове фінансування від заявленої суми.

Дізнатись більше