News

Проекти, підтримані Urban Space 100 у січні 2019

31.01.2019

26 січня відбулися чергові загальні збори співзасновників громадського ресторану Urban Space 100. Сума до розподілу на проекти з розвитку Івано-Франківська — 317 822 грн.

Фінансування отримали 7 проектів на загальну суму 169 870 грн.

Решта суми — 147 952 грн, —  відповідно до рішення співзасновників Urban Space 100, переноситься на наступний ґрантовий сезон.

1) Мультимедійна класика

Сума ґранта — 35 016 грн.

Мета проекту – створити онлайн-платформу, що дозволить читачам взаємодіяти з літературними текстами через суміжні медіа. Це буде онлайн-публікація знакового для світової літератури твору – «Джакомо Джойс» Джеймса Джойса, що поєднає анімовану графіку, музичний супровід (спеціально створений), інтерактивні можливості. Фінансування від Urban Space 100 забезпечить покриття витрат на переклад, редагування, коректуру твору, саунд-дизайн, макетування і верстку.

2) Будь помітним! Збережи життя!

Сума ґранта — 20 000 грн

Проект спрямований на зменшення кількості випадків ДТП і травматизму за участю пішоходів та велосипедистів (за підтримки ГО, медуніверситету, Управління патрульної поліції). У рамках проекту заплановані: друк постерів і пам'яток, проведення роз'яснювальних заходів (із залученням студентів). Urban Space 100 покриє витрати на друк постерів та пам’яток для велосипедистів та пішоходів. Також передбачена закупівля сигнальних жилетів та світловідбиваючих браслетів.

3) Urban Space Radio: радіомарафон

Сума ґранта — 16 300 грн

"Нуяктобісказати" – це освітні радіомарафони, які мають на меті порушувати теми, які вважаються незручними. Марафон триває 4 год. у прямому ефірі. Це буде 3-й марафон, його тема – гроші (психологія бідності, гроші та сім'я, криптовлюта, власна справа тощо). Завдяки ґранту від Urban Space 100 буде покрито витрати на виготовлення програмного продукту: гонорари ведучим, виготовлення аудіооформлення та забезпечення технічної підтримки марафону.

4) Бізнес-мікроінкубатор

Сума ґранта — 22 000 грн

Проект має на меті підготувати та змотивувати до успішного ведення власної справи 12 учасників; забезпечити вільне користування обладнанням у коворкінгу тим, хто потребує (мами з малими дітьми, ВПО, студенти, ін.); залучити до проекту відвідувачів простору ВДОМА. Інкубатор націлений на розвиток мікробізнесу, забезпечення менторської підтримки учасникам. Ґрант від Urban Space 100 покриває частину витрат на закупівлю ноутбука та робоче крісло.

5) Літня наукова школа

Сума ґранта — 16 000 грн

Назва школи – «Перспективи в біомедицині з наголосом на імунотерапії раку». Ґрантові кошти будуть спрямовані на надання тревел-грантів найкращим аплікантам з усієї України (студентам-магістрантам і аспірантам медико-біологічного напряму). Це дозволить майбутнім фахівцям ознайомитись із досвідом німецьких дослідників, які братимуть участь у школі. Завдяки фінансуванню від Urban Space 100 буде покрито витрати на часткове відшкодування проїзду учасників літньої наукової школи та адміністрування школи.

6) Шкільна баскетбольна ліга “Помаранчевий м'яч”

Сума ґранта — 35 054 грн

У рамках проекту заплановано провести третій та четвертий (фінальний) тур Ліги, а також інформаційну кампанію "Живи спортом сьогодні!” у школах міста, ЗМІ та соцмережах. Це сприятиме підвищенню інтересу школярів міста до баскетболу, формуванню у них філософії здорового способу життя. Залучені кошти будуть спрямовані на витрати, пов’язані з проведенням заходів проекту: оренди баскетбольного залу, оплата роботи суддів, інвентаря до змагань, закупівлю кубків, грамот, медалей, афіш тощо.

7) «Навчання поза стінами» в рамках Нової Української Школи

Сума ґранта — 25 500 грн

Проект передбачає адаптацію існуючих практичних елементів «навчання поза стінами» до стандартів НУШ та розробку tools (проектів, активностей, завдань) для трьох тем інтегрованих уроків та мінімум трьох галузей Держстандарту. Це сприятиме поширенню інформації про переваги впровадження елементів outdoor learning у першому класі НУШ серед учителів молодших класів Івано-Франківська. Ґрант від Urban Space 100 покриває витрати на реалізацію першого етапу проекту, а саме — адаптацію методології outdoor learning у відповідності із вимогами Нової Української Школи.

Включно з цими проектами Urban Space 100 за весь час існування підтримав вже 91 проект.

Ознайомитися з усіма проектами можна на сайті Urban Space 100 в розділі «Реалізовані проекти».

Наступні загальні збори відбудуться в кінці квітня , а подавати заявку на ґранти можна з 15 березня до 15 квітня.

Із правилами подачі заявки на ґрант від Urban Space 100 можна ознайомитись за посиланням.