News

ПРОЄКТИ, ПІДТРИМАНІ URBAN SPACE 100 В ЖОВТНІ 2020 РОКУ

31.10.2020

31 жовтня відбулися чергові Загальні Збори співзасновників громадського ресторану Urban Space 100. Згенерована сума чистого прибутку становила — 288 604 грн. Фінансування отримали 5 проєктів на загальну суму 176 733 грн.

Детальніше про підтримані проєкти:

1. KidsCREATE
Сума ґранта — 40 313 грн

Проєкт KidsCREATE має мету і надалі підтримувати уже створене середовище, адаптувати наступну частину навчальної програми з основ візуального програмування, робототехніки та розвитку інженерної думки для дітей з обмеженнями слуху у віці 8–11 років. Впродовж 5 місяців проєкту діти відвідуватимуть інтегровані заняття, які будуть складатися з робототехніки, розробки інженерних конструкцій та візуального програмування.

За підтримки громадського ресторану Urban Space 100 та Івано-Франківського інклюзивно-ресурсного центру вже було розроблено та адаптовано річний навчальний курс, організовано та проведено навчання основ робототехніки та програмування для дітей з особливими освітніми потребами у віці 7–9 років у рамках проєктів: “KidsDO” та “KidsDO-2” (жовтень 2019 - серпень 2020). Ці проєкти були покликані створити зручне та ефективне навчальне середовище початкової ІТ-освіти для дітей з порушеннями слуху.

Ґрантова програма покриє витрати на розробку навчальної програми, дизайн зошитів, друк навчальних матеріалів, оплату роботи вчителів, сурдоперекладачів та адміністратора. 

2. Реставрація дверей в природничо-математичний ліцей на вул.Франка, 33
Сума ґранта — 33 800 грн

Цього разу ініціатори планують відновити старовинні двері на вулиці Франка, 33. Автентичні двері на даний момент не в найкращому стані, не вистачає кількох елементів, є дірки від попередніх замків, зайві металеві вставки, та головне що вони збережені – отже їх можна привести до ладу. Автори проєкту ставлять за мету привести понівечені старовинні двері до ладу, та окрім фізичного збереження також проведуть важливі виховні заходи для всіх учнів ліцею.

Завдяки фінансуванню від Urban Space 100 буде покрито витрати на столярні роботи.

3. Коло турботи
Сума ґранта — 38 220 грн

Основне завдання проєкту — боротьба з вигоранням медичних працівників, а також відсутність розуміння горя та практичних інструментів при взаємодії з пацієнтами в горі. Пандемія та поточні умови роботи лише підсилили ці проблеми. Рішенням в межах проєкту "Коло Турботи" стало проведення 2-х практичних вебінарів по профілактиці професійного вигорання та роботі з горем і втратами в умовах пандемії. Надалі вони будуть доступні у записі. Кожен вебінар міститиме багато практичних завдань, щоб медичні працівники могли на практиці застосовувати отримані техніки та інструменти і практикуватись у вільному доступі.

Ґрантова програма покриє витрати на створення сторінки проєкту, інформаційну кампанію, координацію вебінарів, створення вебінарів та роботу психолога.

4. MAD BATTLE
Сума ґранта — 40 000 грн

Мета проєкту: подолання наслідків пандемії. Реанімація сучасної танцювальної культури в місті. Конкурс проводитиметься в офлайн режимі, кількість учасників - 200-250 осіб. Враховуючи карантинні обмеження, всіх конкурсантів буде поділено на пари 1х1. Також будуть присутні судді та необхідний менеджерський склад. 

Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на оренду, звук, світло, гонорари суддям.

5. Арґумент кіно — відкриті лекції про кінематограф
Сума ґранта — 24 400 грн

Проєкт передбачає серію із трьох мультимедійних лекцій, для лекцій буде перекладено та професійно озвучено фраґменти фільмів, які «ілюструють» стилістику відповідних кінематографічних напрямків. Озвучення здійснить студія «Цікава ідея». Лекції будуть побудовані на перетині класичної та новітньої кіномови та продемонструють послідовність традиції сучасного кінематографу, який створюється стрімінґовими платформами та світовою кіноіндустрією.

Загальна сума згенерована за результатами третього кварталу діяльності ресторану — 427 701 грн. Відповідно до рішення співзасновників Urban Space 100, із цієї загальної суми, 100 000 грн. буде виділено на резерв для покриття базових витрат ресторану на випадок кризової ситуації, зумовленої пандемією.  На підтримку проєктів виділять 176 733 грн.

За понад 5 років існування Urban Space 100 підтримав 118 проєктів на загальну суму 3 033 556,55‬ грн. Ознайомитися з усіма ними можна в розділі “Реалізовані проєкти”.

Подати заявку на наступний ґрантовий сезон можна з 15 грудня до 15 січня.

З правилами подачі заявки на ґрант від Urban Space 100 можна ознайомитись за посиланням.